Контакти

289-12-53 - декан

289-12-60 - деканат

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Жуковського, 66, ауд. 18

Авторизація

На математичному факультеті відбулося вручення дипломів випускникам

Diplom8 липня дипломованими фахівцями у галузі математичних та комп’ютерних наук стали 168 випускників математичного факультету ЗНУ – магістри, спеціалісти та бакалаври. З них отримали дипломи з відзнакою 42 особи.

Детальніше...

Актуальні проблеми механіки – в полі зору вчених

do-novini-matfak-postaviti21-24 травня на базі математичного факультету Запорізького національного університету пройшла V міжнародна науково-технічна конференція, присвячена «Актуальним проблемам прикладної механіки та міцності конструкцій».

Детальніше...

Викладачі математичного факультету гідно захистили спортивну честь ЗНУ!

 

gramota sportВикладачі математичного факультету прийняли активну участь у обласних спортивних змаганнях серед праціників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...

Студенти спеціальності "Програмна інженерія" посіли перше та третє місця у відбірковому етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування

Sertifikat-1 001

Студенти спеціальності "Програмна інженерія" посіли перше та третє місце у регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування.

Детальніше...

Укладено угоду про співробітництво з Конструкторським бюро "Південне"

kbuЗапорізький національний університет уклав угоду з одним із провідних світових розробників космічної техніки Конструкторським бюро "Південне" про виконання наукової господарсько-договірної роботи.

Детальніше...

VI Всеукраїнська наукова конференція зібрала в ЗНУ молодих математиків

logo confНа математичному факультеті ЗНУ 23-24 квітня була проведена VI Всеукраїнська (ХIII регіональна) наукова конференція молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики».

Детальніше...