Контакти

289-12-53 - декан

289-12-60 - деканат

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Жуковського, 66, ауд. 18

Авторизація

На математичному факультеті відкрито нову спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології!"

ZNU-1Вітаємо з відкриттям нової спеціальності 126 - "Інформаційні системи та технології"!

Детальніше...

На математичному факультеті успішно здійснего розширення ліцензійного обсягу магістратури

ZNU-1

На математичному факультеті успішно здійснено розширення освітньої діяльності (збільшення ліцензованого обсягу) освітнього рівня "магістр".

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у Восьмій Всеукраїнській, п’ятнадцятій регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

logo-konf-201727-28 квітня 2017 року у місті Запоріжжя на базі математичного факультету Запорізького національного університету відбудеться Восьмій Всеукраїнській, п’ятнадцятій регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

Детальніше...

Вітаємо завідувача кафедри фундаментальної математики Гребенюка Сергія Миколайовича з успішним захистом докторської дисертації!

Grebenyuk S.NКолектив Запорізького національного університету вітає завідувача кафедри фундаментальної математики Гребенюка Сергія Миколайовича з успішним захистом докторської дисертації.

Детальніше...

Понад півтори сотні випускників математичного факультету ЗНУ отримали дипломи про вищу освіту

vr-diplom-2016

5 липня дипломованими фахівцями у галузі математичних та комп’ютерних наук стали 163 випускники математичного факультету Запорізького національного університету – спеціалісти, бакалаври та магістри денного й заочного відділення. З них дипломи з відзнакою отримали 14 випускників. У цей святковий день привітали молодих фахівців адміністрація вишу та факультету, викладачі, рідні та друзі.

Детальніше...

Вітаємо Ольгу Тодоріко із захистом кандидатської дисертації!

todoriko

Колектив Запорізького національного університету вітає старшого викладача кафедри інформаційних технологій Ольгу Олексіївну Тодоріко з успішним захистом дисертації «Моделі та методи очищення та інтеграції текстових даних в інформаційних системах» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.13.06 – «Інформаційні технології».

Детальніше...