Контакти

289-12-53 - декан

289-12-60 - деканат

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Жуковського, 66, ауд. 18

Авторизація

Запрошуємо взяти участь у Восьмій Всеукраїнській, п’ятнадцятій регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

logo-konf-201727-28 квітня 2017 року у місті Запоріжжя на базі математичного факультету Запорізького національного університету відбудеться Восьмій Всеукраїнській, п’ятнадцятій регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики»

Шановні аспіранти, студенти, школярі – молоді дослідники в галузі математики та інформатики! Запрошуємо Вас взяти участь у Восьмій Всеукраїнській, п’ятнадцятій регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики», яка відбудеться 27-28 квітня 2017 року у місті Запоріжжя на базі математичного факультету Запорізького національного університету.

Робота конференції планується в трьох секціях:
1. Інформатика та новітні комп’ютерні технології (геоінформаційні системи, захист інформації в Інтернеті, комп’ютерна графіка, дистанційне навчання в Інтернеті, інтелектуальні програмні системи в управлінні й прийняті рішень, моделі та засоби описання програмних засобів).
2. Сучасні проблеми математики (алгебра, геометрія та топологія, математичний та функціональний аналіз, теорія функцій комплексної змінної, диференціальні та інтегральні рівняння, проблеми математичної освіти).
3. Математичне моделювання систем та процесів (математичне моделювання складних систем, математичні моделі й теорія графів, дослідження фізичних, технічних та економічних процесів, механіка та математична фізика).
Мови конференції: українська, російська

Завантажити програму конференції