На математичному факультеті відкрито нову спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології!"

ZNU-1Вітаємо з відкриттям нової спеціальності 126 - "Інформаційні системи та технології"!

Математичний факультет успішно ліцензував нову спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології" з ліцензованим обсягом прийому 60 осіб, освітній рівень – бакалавр. Майбутні випускники спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» – це висококваліфіковані фахівці з розробки програмного забезпечення, проектування та розробки інформаційних систем систем, побудови корпоративних комп'ютерних мереж, розробки баз даних та управління ними, сторення веб-сервісів і додатків тощо.