Кафедра загальної математики

Завідуючий кафедрою: кандидат фізико-математичних наук, доцент Зіновєєв Ігор Валерійович, тел. (061) 289-12-54.

Випускна спеціальність кафедри - 111 "Математика" (бакалаври, спеціалісти, магістри) за спеціалізаціями: "Алгебра", "Геометрія", а також 014 "Середня освіта (математика)". Діє аспірантура з механіки деформованого твердого тіла та геометрії.

Співробітники кафедри загальної математики:

Приварников А.К. – доктор фіз.-мат. наук, професор
Стєганцева П.Г. – кандидат фіз.-мат. наук, доцент
Стєганцев Є.В. – кандидат фіз.-мат. наук, доцент
Манько Н.І. – ст. викладач
Спиця О.Г. – ст. викладач
Шимкевич І.П. – ст. лаборант

На кафедрі загальної математики функціонує відома в країні наукова школа, яка веде дослідження з теорії напруженості багатошарових середовищ:

Розробка теорії напружених багатошарових основ простої та складної структури. Науковий керівник д.ф.-м.н., проф. Приварніков А.К.

Геометрія точечних та лінійчатих образів евклідового і неевклідових просторів. Науковий керівник к.ф.-м.н., доц. Стеганцева П.Г.

Сайт кафедри algebra.znu.edu.ua