Два співробітника математичного факультету успішно захистили кандидатські дисертації

zaporozhskiy-natsionalnyiy-universitet-znu

Співробітники математичного факультету успішно захистили кандидатські дисертації!

4 та 5 лютого 2016 року у Запорізькому національному університеті відбулися засідання спеціалізованої вченої ради К 17.051.06, на яких відбувся успішний публічний захист дисертаційних робіт співробітників математичного факультету — викладача кафедри математичного моделювання Кудіна Олексія Володимировича та провідного фахівця навчально-наукової лабораторії паралельних та розподілених обчислень Полюги Світлани Ігорівни. Вітаємо наших колег!