Студенти спеціальності "Програмна інженерія" посіли перше та третє місця у відбірковому етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування

Sertifikat-1 001

Студенти спеціальності "Програмна інженерія" посіли перше та третє місце у регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування.

Команди студентів напряму підготовки "Програмна інженерія" четвертого курсу (у складі Тернового Владислава, Тернового Вадима і Тарана Артема) та другого курсу (Калініченка Дмитра, Величка Сергія і Ярошевського Андрія) посіли перше та третє місце (відповідно) у регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування, в якому приймало участь понад п’ятдесят команд з різних регіонів України. Наші хлопці вийшли у Всеукраїнський етап олімпіади. Вітаємо переможців!!!

Sertifikat 001