VI Всеукраїнська наукова конференція зібрала в ЗНУ молодих математиків

logo confНа математичному факультеті ЗНУ 23-24 квітня була проведена VI Всеукраїнська (ХIII регіональна) наукова конференція молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики».

Захід було присвячено 75-ій річниці від дня народження Заслуженого діяча науки і техніки України, першого ректора Запорізького національного університету, професора В’ячеслава Толока. Організаторами конференції виступили Міністерство освіти науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Запорізький національний університет і Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара.
Учасниками конференції стали понад сто молодих науковців – школярів, студентів, аспірантів та молодих вчених. Участь в урочистому відкритті наукової конференції та пленарному засіданні взяли також представники математичного факультету – декан факультету, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк, заступник декана з виховної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики і механіки Наталя Кондратьєва, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного моделювання Андрій Лісняк, заступник декана з наукової роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики і механіки Вікторія Леонтьєва та інші.