Затверджена кількість бюджетних місць на 2013 рік

На поточний рік МОН затвердило наступну кількість бюджетних місць на спеціальності математичного факультету:

математика - 40;

прикладна математика - 15;

інформатика - 15;

програмна інженерія - 15.

Отже, кількість місць державного замовлення на математичному факультеті у порівнянні з минулим роком осталася незмінною. Це свідчить про гострий дефіцит фахівців з відповідною освітою на ринку праці в Україні (особливо на фоні десятивідсоткового в середньому скорочення бюджетних місць по іншим спеціальностям).