Викладачі та студенти відсвяткували День математичного факультету

25 квітня 2013 року у студентському кафе ЗНУ викладачі та студенти математичного факультету відсвяткували День математичного факультету.

Свято з нагоди дня народження математичного факультету традиційно вже багато років поспіль відзначається у останній четвер квітня. Не стало виключенням і 25 квітня 2013 року. В урочистій обстановці у студентському кафе "Тетянин день" кращі студенти факультету були нагороджені почесними грамотами за вагомий внесок в науково-дослідну роботу та громадське життя факультету. Крім того гості свята побачили урочистий концерт, підготований студентським активом факультету. Особливо хочеться відмітити, що традиційно День математичного факультету відвідують багато його випускників.