Співпраця факультету

Математичним факультетом Запорізького національного університету підтримуються постійні всебічні контакти з такими навчальними закладами як Київський, Донецький, Харківський, Дніпропетровський, Львівський національні університети, Київським національним університетом будівництва і архітектури, Київським національним політехнічним університетом. Встановлено ділові та наукові зв'язки зі Стенфордським (США), Бірмингемським (Англія), Стамбульським (Туреччина) університетами, Веймарським університетом будівництва (ФРН), Інститутом Системних Досліджень (Австрія), Единбурзьким університетом (Шотландія) та іншими.

Математичний факультет також тісно співпрацює з низкою провідних вітчизняних підприємств, серед яких, наприклад, є флагман українського ракетобудівництва - Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне", на замовлення якого фахівцями факультету розробляється програмне забезпечення і виконуються чисельні розрахунки різноманітних елементів конструкції ракетоносіїв.

Співпраця факультету