Випускники математичного факультету

Переважна більшість випускників математичного факультету є успішними людьми, що працюють в багатьох галузях народного господарства України та інших країн світу. Важливим фактом є те, що всі випускники факультету, кого доля занесла за кордон, працюють там за фахом.

На даній сторінці сайту наведено відомості про деяких наших випускників. Сторінка буде постійно оновлюватися.

Васильєв Сергій Вікторович - розробник програмного забезпечення в Bank of Canada (Канада), випускник спеціальності "прикладна математика", 1993 рік.

Ганілова Ольга Анатолієвна - науковий співробітник університета Глазго (Шотландія), к.ф.-м.н., випускник спеціальності "прикладна математика", 2005 рік.

Герасимов Тимофій Сергійович - науковий співробітник Делфтського технологічного університету (Нідерланди), випускник спеціальності "прикладна математика", 2000 рік.

Глущевский Вячеслав Валентинович - декан факультету Запорізької державної інженерної академії, к.е.н., доцент, випускник спеціальності "прикладна математика", 1995 рік.

Гоменюк Сергій Іванович - декан математичного факультету, завідувач кафедри математичного моделювання, д.т.н., професор, випускник спеціальності "прикладна математика", 1993 рік.

Дмитрієва Олена Михайлівна – директор Департаменту ризик-менеджменту ВАТ-"Укргазбанку" (Київ).

Коновалов Олександр Борисович - голова Української групи користувачів системи комп'ютерної алгебри GAP, професор університету Сент-Ендрюс (Шотландія), к.ф.-м.н., доцент, випускник спеціальності "математика", 1992 рік.

Коса Оксана Ігорівна - фінансовий директор ПАО Миколаївський судобудівний завод "Океан" (Миколаїв), випускник спеціальності "математика", 1992 рік.

Коса Сергій Вікторович - заступник голови правління акціонерного банку "Металург" (1997-2005), випускник спеціальності "прикладна математика", 1993 рік.

Коцур Михайло - програміст в компанії XebiaLabs (Нідерланди).

Кравченко Валентина Василівна - директор гімназії імені Лесі Українки, депутат міської ради чотирьох скликань, відмінник освіти України, лауреат регіональної премії "Зоряний шлях" (1999), лауреат у номінації "Жінка - громадській діяч" обласного конкурсу "Господиня свого краю" (2002). Нагороджена ювілейною медаллю "10 років незалежної України" (2001); почесними грамотами Запорізької обласної ради (2003), управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації (1996,1998, 2000, 2001, 2002, 2003), виконавчого комітету Запорізької міської ради (2000), Жовтневої районної адміністрації (1996, 2000, 2001).

Матвіїйшин Володимир Валерійович - голова правління ПАТ Львівобленерго, к.е.н, випускник спеціальності "прикладна математика", 1996 рік.

Наумова Тетяна - програміст в компанії Pegasystems (Нідерланди).

Нікітіна Анастасія Віталіївна – начальник відділу сім'ї та молоді районної адміністрації Бахчисарайського району.

Пожуєв Андрій Володимирович – декан факультету Запорізької державної інженерної академії, к.ф.-м.н., доцент, випускник спеціальності "прикладна математика", 1996 рік.

Сініцин Дмитро Миколайович - начальник відділу відеовиробництва ЗНТРК "ТВ-5", випускник спеціальності "прикладна математика", 1993 рік.

Чумаченко Ярослав Віталійович – к.т.н., доцент кафедри прикладної математики Запорізького національного технічного університету.

Щолокова Марина Олександрівна – к.т.н., доцент кафедри прикладної математики Запорізького національного технічного університету, випускник спеціальності "прикладна математика", 1993 рік.

Ярош Анастасія Олександрівна – начальник відділу програмного супровіду КП "Водоканал" (Запоріжжя), випускник спеціальності "прикладна математика", 2011 рік.