Адміністрація математичного факультету

Адреса ВНЗ: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66.

Адреса деканату математичного факультету: вул. Жуковського, 66 (I корпус ЗНУ), ауд. 18, тел.: 289-12-60.

Декан: доктор технічних наук, професор Гоменюк Сергій Іванович - ауд. 20a (I корпус ЗНУ), тел.: 289-12-53.

Заступники декана:

• з навчальної роботи: старший викладач Спиця Оксана Геннадiївна - ауд. 18 (I корпус ЗНУ), тел.: 289-12-60.
  • з виховної роботи: к.ф.-м.н., доцент Кондрат’єва Наталія Олександрівна - ауд. 19 (I корпус ЗНУ), тел.: 289-12-60.
  • з наукової роботи: к.ф.-м.н., доцент Леонтьєва Вікторія Володимирівна - ауд. 19 (I корпус ЗНУ), тел.: 289-12-60.
  • з профорієнтаційної роботи: старший викладач Циммерман Геннадій Анатолійович - ауд. 39 (І корпус ЗНУ), тел.: 289-12-57.

Деканат факультету:

• секретарь: Савчук Марія Вікторівна.
  • фахівець першої категорії: Рекункова Марія Сергіївна.

Вчена Рада факультету:

• голова: професор Гоменюк Сергій Іванович.
  • заступники голови: старший викладач Спиця Оксана Генадіївна, доцент Кондрат’єва Наталія Олександрівна.
  • секретар: доцент Клименко Михайло Іванович.
  • члени Ради:
    - професор Грищак Віктор Захарович;
    - професор Приварников Аркадій Костянтинович;
    - доцент Борю Сергій Юрійович;
    - доцент Гребенюк Сергій Миколайович;
  • - доцент Лісняк Андрій Олександрович;
    - доцент Чопоров Сергій Вікторович;
    - доцент Матвєйшина Надія Вікторівна;
    - доцент Леонтьєва Вікторія Володимирівна;
    - доцент Стєганцева Поліна Георгієвна;
    - доцент Мухін Віталий Вікторович;
    - Кузьмінєвич Олена Павлівна;
    - Стеценко Наталія Григорівна.